X

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. Rozumiem

 

Brak produktów

 

Zapominasz o zamówieniu karmy? Podaj nam swój email
i wskaż kiedy mamy Ci przypomnieć o zamówieniu.

 
W podziękowaniu zapisując się do bezpłatnego Newslettera ImoDog
mamy dla Ciebie prezent-niespodziankę, którą możesz odebrać przy najbliższych zakupach.
 
 
 

Specjalista radzi

 

Czy zastanawiałeś się
ile ruchu potrzebuje
młode zwierzę?

 

Regulamin sklepu stary

§1.

Dane rejestrowe

Sklep internetowy działający pod adresem imodog.pl prowadzony jest przez: IMO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grupy AK Północ 4, 00-713 Warszawa. Wysokość kapitału zakładowego: 100.000 PLN wpłacony w całości. Sąd Rejonowy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy, KRS 0000402853, REGON 145916212§2.

Reklamacje i zwroty zakupionych towarów

1. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego towaru, Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien niezwłocznie powiadomić o tym fakcie sklep, kontaktując się telefoniczne, przesyłając stosowne pismo z opisem uszkodzenia poprzez e-mail na adres sklep@imodog.pl lub listownie na adres:

IMO Sp. z o.o.
ul. Kokanin 84B
62-817 Żelazków

2. W przypadku uznania reklamacji przez sklep internetowy odbiera towar od Klienta na własny koszt (klient powinien należycie spakować i zabezpieczyć towar reklamowany, klient zostanie poinformowany o terminie odbioru przesyłki). Do odesłanego produktu należy dołączyć pisemny opis wady, a w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu – protokół szkody sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i podpisany przez niego. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od ich wpłynięcia i otrzymania towaru objętego reklamacją.

4. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszonej reklamacji, produkt nią objęty zostanie wymieniony na inny, wolny od wad. Jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów tego produktu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu do wyboru inne, dostępne produkty.

5. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z towaru zakupionego bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, składając jednocześnie stosowne oświadczenie na piśmie.

6. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Klient powinien odesłać przesyłkę należycie zapakowaną na swój koszt.

7. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku zwrotów w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Koszt odesłania towaru ponosi kupujący.

8. Po otrzymaniu przesyłki przez sklep i sprawdzeniu czy towar nie jest uszkodzony, pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

9. Podstawy reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

§3.

Ochrona Danych Osobowych

1. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym Imodog.pl jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę IMO Sp. z .o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych ( j.t. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. Zmianami ).

2. ImoDog.pl informuje, że dane osobowe Kupującego będą przetwarzane jedynie w celu skutecznego potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia do realizacji oraz dostawy towaru pod wskazany przez Kupującego adres. Kupujący ma prawo do wglądu w przechowywane przez IMO Sp. z o.o. dane osobowe, ich zmiany lub całkowitego usunięcia z systemu.

§4.

Kwestie nieuregulowane

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

§4.

Właściwość sądu

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 
 

Drogi Uczestniku konkursu,

z powodu awarii systemu wprowadziliśmy kontrolną weryfikację uczestników.
Z poszanowaniem praw wszystkich uczestników konkursu aktualizujemy wszystkie głosy
na czas odpowiadający początkowi awarii.
W ramach przeprosin przedłużamy konkurs o 5 dni i wprowadzamy dodatkowe miejsca 4 i 5
z nagrodami odpowiadającymi miejscu trzeciemu.
Życzymy Powodzenia i zapraszamy do konkursu!

Poleć stronę imoDog.pl

Chcesz polecić stronę przyjacielowi? Wypełnij poniższy formularz i naciśnij Powiadom.

Poinformuj mnie o nowościach

Zapominasz o zamówieniu karmy?
Podaj nam swój email i wskaż kiedy mamy Ci przypomnieć o zamówieniu.

 

Wyrażam zgodę na otrzymanie wiadomości drogą elektroniczną
w celu poinformowania o nowościach w naszym sklepie.

Informacja dotycząca produktu

Jeżeli zostawisz nam swój adres e mail poinformujemy Cię o dostępności produktu z chwilą
jego dostawy.

 

Wyrażam zgodę na otrzymanie wiadomości drogą elektroniczną
w celu poinformowania o nowościach w naszym sklepie.